dlaczego wojtek

nasze deski
umożliwią ci

  • aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną lub innymi miłośnikami sportów deskowych (odniesienie do społeczności – longboardowych, snowboardowych, surfingowych na fb.)
  • szybkie i przyjemne przemieszczanie się po zatłoczonym mieście np. na uczelnię lub do pracy (w odróżnieniu od rolek czy roweru z longboardem szybko wejdziesz do autobusu, metra, biura, sklepu…)
  • uprawianie całego wachlarza sportów deskowych o różnych porach roku.

nasze deski
dla każdego

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś, że sporty deskowe to dyscypliny extremalne, niebezpieczne i trudne Wojtek OnBoard Tools łamie te stereotypy.

Wojtek bezpiecznie wprowadzi Cię w świat, w którym sam ustalisz swoje limity. Dla jednych będzie to spokojna rekreacja, dla innych adrenalina.

Dzięki produktom ułatwiającym naukę Wojtek czyni sporty takie jak longboarding, snowboarding, wakeboarding, mountainboarding, surfing, kitesurfing aktywnościami dla osób w każdym wieku niezależnie od predyspozycji.

dlaczego warto
zacząć śmigać

Jazda na deskach związana jest z najprzyjemniejszym uczuciem na świecie… uczuciem wolności w symbiozie z naturą, niezależności oraz pełnej kontroli nad kierunkiem, w którym zmierzasz. Uczucie to poznali tylko ci, którzy opanowali jazdę na długich deskach…. na śniegu, na wodzie lub na kółkach.

Naszym celem jest aby każdy człowiek mógł zaznać tego uczucia dlatego dzięki Wojtek OnBoard Tools sprawiamy aby jazda na deskach była łatwa do opanowania:

  • w jak najkrótszym czasie
  • przez osoby w każdym wieku
  • jak najniższym kosztem.

Od początku swojego istnienia jako założyciele organizacji borykaliśmy się z problemem niedostępności na rynku pomocy dydaktycznych odpowiednich do realizowanych przez nas pro-ekologicznych, pro-społecznych i pro-ekonomicznych projektów.

Przez kilka lat w ramach działań społecznych doskonaliliśmy szybkie, bezpieczne oraz niedrogie metody nauczania jazdy na deskach wspomagając się własnoręcznie konstruowanymi narzędziami.

tylko naturalne surowce

W trosce o środowisko, wszystkie nasze produkty, wykonane są z materiałów naturalnych. Jednocześnie charakteryzują się doskonałą trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne.

polecane przez Fundacje OnBoard

Z indywidualnych i grupowych lekcji prowadzonych przez naszą Fundację OnBoard skorzystały już tysiące osób. Prototypy Wojtka pomogły im skutecznie opanować jazdę.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dbamy o jakość produktów WOJTEK OnBoard Tools na każdym etapie produkcji: od starannej selekcji materiałów, poprzez precyzyjne wykonanie, aż do szczegółowej kontroli jakości.


Wojtek i

inne sporty

Produkty Wojtek OnBoard Tools wypracowują oraz doskonalą kontrolę środka ciężkości, co znacząco wpływa na poczucie równowagi. Podczas treningów z przyrządami Wojtek OnBoard Tools stymulowany jest mózg do szybszego przekazywania informacji do mięśni, które mają na celu trzymać całe ciało w odpowiedniej pozycji.

Podczas treningów pracuje nie tylko dolna ale również górna partia mięśni. Jedynie koordynacja całego ciała pozwala panować nad środkiem ciężkości i unikać utracenia równowagi. Treningi z wykorzystaniem naszych przyrządów motywują do odpowiedniego napinania mięśni oraz efektywnego wysiłku fizycznego.

Jednoczesna kontrola umysłu, mięśni oraz ogólnej równowagi ciała gwarantują lepsze wyniki we wszystkich znanych nam dyscyplinach sportu… nawet siadając do szachów można stracić nietrenowaną równowagę, upaść i znaleźć się pod stołem 😉

nasz zespoł